KONST / Litografier / Färglitografi 12757218
nr 1275 7218
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, 375 upplaga, 1984, stilleben. Motivet: ca 42x51 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
måndag 16 september 2019
kl 18:44:46
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg